رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی نباید خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کند

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی نباید خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کند

استاندار یزد گفت:نباید رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کند بلکه باید با همدلی و انسجام بیشتر به وظایف خود عمل کنیم.

به گزارش ایسنا، «سیدمحمد میرمحمدی» در شانزدهمین نشست ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد، رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را ضایعه‌ای بزرگ برای ملت ایران دانست و بیان کرد: رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش بی‌بدیلی در مبارزات علیه رژیم ستم‌شاهی، پیروزی انقلاب و هدایت مبارزان انقلابی در کنار حضرت امام خمینی(ره) داشت و همواره الگویی از سعۀ صدر و مقاومت برای ملت ایران و یار با وفای امام راحل و مقام معظم رهبری بود.

وی‌ افزود: نباید رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کند بلکه باید با همدلی و انسجام بیشتر به وظایف خود عمل کنیم.

میرمحمدی در ادامه خاطرنشان کرد: همت و تلاش اعضای ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان نشان از جدیت و تلاش دستگاه‌ها در خدمت‌رسانی به مردم دارد و ضروری است طرح‌های اقتصاد مقاومتی با برش استانی در اولویت برنامه‌ها باشد.

رییس ستاد راهبری و اقتصاد مقاومتی استان با بیان اینکه اعتبارات سفر رییس جمهوری به استان به طور کامل تخصیص یافته است و مشکلی برای جذب این اعتبارات نداریم از دستگاه‌های استان خواست تا با برنامه‌ریزی بهتر و سرعت بیشتر پروژه‌ها را برای بهره‌برداری و خدمت به مردم آماده کنند.

استاندار با اشاره به ارائه کمک‌های فنی اعتباری به استان‌ها، خاطرنشان کرد: در سال جاری از این حمایت‌ها بی‌نصیب بودیم اما برای سال آینده به واسطۀ رفع ممنوعیت‌های قانونی، از این کمک‌ها بهره‌مند هستیم.

وی در پایان گفت: یکی از مسائلی که باید در فعالیت‌ها و خدمت‌رسانی به مردم مورد توجه جدّی قرار گیرد استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصان و ارائۀ گزارش‌های صحیح و آمار شفاف به مردم است و در برنامه‌ریزی برای برنامه‌های هفته اقتصاد مقاومتی نیز باید از نظر همۀ صاحب‌نظران استفاده کرد.

گفتنی است؛ در این نشست برخی کارگروه‌های تشکیل شده ذیل ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان، گزارش عملکرد خود را ارائه دادند و گزارشی از عملکرد اجرای پروژه‌های تعریف شده و متناسب با سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی، توزیع برق استان، برق منطقه‌ای استان، شرکت گاز و شرکت شهرک‌های صنعتی و صدا و سیمای مرکز یزد ارائه شد.

رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی نباید خللی در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد کند
jkkjkjkjkj