مردم با حضور گسترده از مجاهدت‌های آیت الله رفسنجانی تقدیر کردند

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
مردم با حضور گسترده از مجاهدت‌های آیت الله رفسنجانی تقدیر کردند

استاندار گیلان گفت:حضور گسترده مردم در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی از مجاهدت‌های خستگی ناپذیر ایشان بود.

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی صبح امروز در جلسه مشترک کارگروه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید استان گیلان ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود:در رحلت این عالم مجاهد دوستان و منتقدان همه با حضور خود اعلام داشتند که مرد بزرگی را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه مجاهدت‌های آیت الله هاشمی رفسنجانی برای همه مشهود است، خاطر نشان کرد:ایشان در راه دفاع از آرمانهای نظام و انقلاب حاضر بود از خود مایه بگذارد .

وی ادامه داد:مردم ایران اسلامی از جمله گیلانیان با حضور گسترده‌ در مراسم وداع با ایشان قدردانی خوبی از تلاش‌های خستگی ناپذیر این عالم و مجاهد بزرگ به نمایش گذاشتند.

نجفی گفت:امیدواریم بتوانیم صبر، مقاومت، ایثار، از خودگذشتگی و آثار برجای مانده از این یار امام و رهبری را چراغ راه خود قرار دهیم.

استاندار گیلان به آخرین دیدار خود با آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از سفر گیلان اشاره و اظهار کرد: در این دیدار پس از ارائه گزارشی از وضعیت گیلان، ایشان با اشراف کامل درخصوص موضوعات مختلف استان اظهار نظر و راهکارهایی مطرح کردند.

وی با اشاره به اینکه واگذاری 320 هکتار به منطقه ویژه اقتصادی در سال 73 و 74 با دستور ایشان انجام گرفت،افزود: نتایج این اقدام در توسعه‌ی استان و آینده‌ی درخشانی که برای آن متصور است به وضوح قابل مشاهده است.

مردم با حضور گسترده از مجاهدت‌های آیت الله رفسنجانی تقدیر کردند