Home

مردم با حضور گسترده از مجاهدت‌های آیت الله رفسنجانی تقدیر کردند

استاندار گیلان گفت:حضور گسترده مردم در تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی از مجاهدت‌های خستگی ناپذیر ایشان بود.

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵
مردم با حضور گسترده از مجاهدت‌های آیت الله رفسنجانی تقدیر کردند

به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی صبح امروز در جلسه مشترک کارگروه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید استان گیلان ضمن عرض تسلیت مجدد به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود:در رحلت این عالم مجاهد دوستان و منتقدان همه با حضور خود اعلام داشتند که مرد بزرگی را از دست دادیم.

وی با بیان اینکه مجاهدت‌های آیت الله هاشمی رفسنجانی برای همه مشهود است، خاطر نشان کرد:ایشان در راه دفاع از آرمانهای نظام و انقلاب حاضر بود از خود مایه بگذارد .

وی ادامه داد:مردم ایران اسلامی از جمله گیلانیان با حضور گسترده‌ در مراسم وداع با ایشان قدردانی خوبی از تلاش‌های خستگی ناپذیر این عالم و مجاهد بزرگ به نمایش گذاشتند.

نجفی گفت:امیدواریم بتوانیم صبر، مقاومت، ایثار، از خودگذشتگی و آثار برجای مانده از این یار امام و رهبری را چراغ راه خود قرار دهیم.

استاندار گیلان به آخرین دیدار خود با آیت الله هاشمی رفسنجانی قبل از سفر گیلان اشاره و اظهار کرد: در این دیدار پس از ارائه گزارشی از وضعیت گیلان، ایشان با اشراف کامل درخصوص موضوعات مختلف استان اظهار نظر و راهکارهایی مطرح کردند.

وی با اشاره به اینکه واگذاری 320 هکتار به منطقه ویژه اقتصادی در سال 73 و 74 با دستور ایشان انجام گرفت،افزود: نتایج این اقدام در توسعه‌ی استان و آینده‌ی درخشانی که برای آن متصور است به وضوح قابل مشاهده است.