سزارین روشی برای جلوگیری از باروری است

سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد: گروه‌هایی در بیمارستان‌ها به نام غربالگری بدون هیچ توجیه قانونی، سقط جنین را توصیه می‌کنند.


به گزارش فارس، کبری خزعلی در همایش خانوادگی «مهدی‌یاوری، فرزندآوری» که در مشهد برگزار شد، با بیان اینکه اگر مسلمانان در جنگ احد، تنگه احد را رها نمی‌کردند مغلوب دشمن نمی‌شدند، افزود: مسلمانان در این جنگ به محض اینکه احساس پیروزی کردند به دنبال غنیمت جنگی رفته و دستور پیامبر(ص) را نادیده گرفتند، این امر موجب شد دشمن به هدف خود دست پیدا کند.
وی عنوان کرد: آنچه موجب شکست در جنگ احد شد، خود مسلمانان بودند چرا که ابتدا بدون در نظر گرفتن تصمیم پیامبر(ص) تن به این جنگ داده و سپس در ادامه راه نیز هم‌مسیر با ایشان نبودند.
خزعلی با اشاره به عبرت‌های جنگ احد و  با تأکید بر اینکه امروز دستورات رهبر معظم انقلاب باید توسط مردم عملی شود، گفت: تصمیماتی توسط مردم گرفته شده که رهبر معظم انقلاب موافق آن نبودند اما به نظر مردم احترام گذاشتند، همچنین ایشان روشنگری‌هایی کرده‌اند که اگر مورد توجه قرار نگیرد به سرنوشت جنگ احد دچار خواهیم شد.
وی با اشاره به اینکه امروز 10 درصد جمعیت ایران پیر هستند، ابراز کرد: این آمار در 25 سال آینده تغییر خواهد کرد و همان‌گونه که امروز تعداد جمعیت جوان در کشور آمار بالایی دارد، جمعیت پیر نیز در چند سال آینده بالا خواهد رفت.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: دشمن با نفوذ و برنامه‌ریزی توانسته‌ است در آمار جمعیت ایران تغییر ایجاد کند، رهبر انقلاب راه چاره را معرفی کردند و از مردم خواستند به فرزندآوری شیعه که موجب زیاد شدن برکت خانواده است، اهتمام ویژه داشته باشند.
وی با بیان اینکه برنامه‌هایی که با اسم کنترل جمعیت در ایران اجرا شده، با هدف کم شدن جمعیت مسلمانان بوده است، گفت: 15 میلیارد تومان از ردیف بودجه دولت صرف کنترل جمعیت می‌شد که امروز این رقم به 6 هزار میلیارد تومان رسیده است.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به برنامه نفوذ به دست نیروهای خودی اشاره کرد و افزود: تشخیص افرادی که در جمعیت ایران تأثیر منفی گذاشته‌اند کار آسانی نیست چراکه این افراد پرچم خاصی ندارند.
خزعلی با بیان اینکه روزی هزار قتل عمد (سقط جنین) در ایران انجام می‌شود، عنوان کرد: 6 هزار میلیارد که صرف کنترل جمعیت می‌شود، صرف همین سقط جنین‌ها و عقیم شدن‌هاست که باید این رقم به صفر برسد.
وی با اشاره به اعلام سازمان ملل مبنی بر اینکه نیازی نیست هیچ کودکی در ایران به دنیا بیاید، ابراز کرد: داروهای جلوگیری از بچه‌دار شدن برای بانوان 9 تا 45 سال به رایگان توزیع می‌شد، همچنین گروه‌هایی با نام غربالگری وارد بیمارستان می‌شوند و بدون هیچ قانونی سقط جنین را توصیه می‌کنند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی به سزارین برای مادران اشاره کرد و گفت: این یک روش جلوگیری از باروری است زیرا مادر با سزارین پس از دو یا سه زایمان، توانایی باردار شدن نخواهد داشت.
خزعلی با بیان اینکه سن ازدواج در بین جوانان بالا رفته، ادامه داد: دختران در 22 یا 23 سالگی ازدواج می‌کنند و این درحالی است که بهترین سن بارداری را 25 سالگی معرفی کرده‌اند، یعنی زنان دو یا سه سال فرصت بارداری دارند.
از: کیهان
سزارین روشی برای جلوگیری از باروری است
jkkjkjkjkj