احتمال منتفی بودن تخریب علاءالدین

شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر گفت: تخریب طبقه هفتم علاءالدین خیلی طول کشیده و اگر بر این منوال ادامه یابد به نظر می‌رسد دیگر تخریبی صورت نگیرد و جای شبهه است چرا تاکنون تخریب انجام نشده است.


محمد سالاری در گفت‌وگو با فارس، درباره تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین که تاکنون انجام نشده است، گفت: جالب است که تخریب این طبقه رای لازم از کمیسیون‌های متعدد و دیوان عدالت اداری دارد ولی چرا هنوز این امر رخ نداده جای شبهه دارد.رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر با بیان اینکه همه سازمان‌ها و نهادهای ذی‌مدخل به این نتیجه رسیدند که ساخت این طبقه تخلف است، گفت: نمی‌دانم چرا تاکنون تخریب انجام نشده است و باید این امر بازبینی شود.
به گفته سالاری، اگر بیش از حد این موضوع طول بکشد امکان دارد در آینده دیگر تخریبی صورت نگیرد و همان تیغه‌هایی که برداشته شده دوباره بازگردد.
وی با تاکید بر این که باید یک هفته پاساژ را تعطیل و آن طبقه قلع و قمع شود، گفت: دیگر نیاز به مهلت نیست چرا که رای‌های لازم برای تخریب صادر شده است.
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر با تاکید بر این که تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین را پیگیری می‌کنیم، گفت: بارها در این زمینه تذکر داده‌ایم اما اگر این‌طور پیش برود قطعا موضوع به فراموشی سپرده می‌شود.
از: کیهان
احتمال منتفی بودن تخریب علاءالدین
jkkjkjkjkj