26 نفر از کارکنان محیط‌زیست کرمانشاه از کار اخراج شدند

شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

26 نفر از نیروهای شاغل در سازمان محیط‌زیست کرمانشاه از کار اخراج شدند.


کرمانشاه- خبرنگار کیهان:
این افراد از نیروهای کارشناس و محیط‌بانان هستند که بعضاً 11 سال سابقه کار در این سازمان را دارند.
اخراج‌شدگان در نامه‌ای آورده‌اند که در مدت خدمت در این سازمان در سخت‌ترین شرایط از پست‌ اداری گرفته تا نگهبانی و محیط‌بان مشغول فعالیت بوده‌اند، اما از ابتدای سال جاری به بهانه عدم تأمین اعتبار حقوق و مزایا از کار اخراج شده‌اند و تاکنون در بلاتکلیفی بسر می‌برند و زندگی خانوادگی‌شان در آستانه فروپاشی قرار گرفته است.
کارکنان اخراجی محیط‌زیست کرمانشاه در ادامه شکوائیه خود آورده‌اند: با در نظر گرفتن این مسئله که خدمت چندین ساله‌مان پایمال شده و با بالا رفتن سن، شرایط استخدام در نهادهای دیگر را نیز از دست داده‌ایم از مسئولان به خصوص رئیس‌جمهوری تقاضا داریم تا برای باز گرداندن این افراد بر سر کار دستوری مقتضی صادر کند. کارگران اخراج شده در بخشی دیگر از نامه خود آورده‌اند که با اخراج محیط‌بانان از محیط‌زیست کرمانشاه عملاً پاسگاه‌های حفاظت از جانوران منطقه کالیان، زله‌زرد، سیدخانی و قراویز در استان کرمانشاه تعطیل شده است.
به گزارش خبرنگار کیهان: کارکنان اخراجی محیط‌زیست کرمانشاه تاکنون به نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان برنامه بودجه استان، اداره بازرسی استانداری کرمانشاه و شخص استاندار مراجعه کرده که متأسفانه پاسخ قانع‌کننده‌ای دریافت نکرده‌اند.
26 نفر از کارکنان محیط‌زیست کرمانشاه از کار اخراج شدند