خواندنی از ورزش ایران

شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵

*در احکامی جداگانه از سوی وزیر ورزش و جوانان، دبیر و اعضای کارگروه تاسیس «دیوان حکمیت ورزشی» منصوب شدند.دکتر محمود گودرزی در این احکام، زهرا ارسنگ مدیرکل حقوقی وزارتخانه را به عنوان دبیر و دکتر سید عبدالحمید احمدی، دکتر رضا شجیع، دکتر نادر شکری، دکتر حمیدرضا آدابی، محمدجواد فیض، کاظم منتظری، لیلا صوفی زاده و مرتضی فلاح را به عنوان اعضای این کارگروه منصوب کرد.
*مرحله پانزدهم اردوی فرنگی‌کاران روزهای 28 خرداد تا 8 تیرماه در خانه کشتی تهران برگزار می‌شود.
* با پیشنهاد رئیس فدراسیون تنیس روی میز و موافقت کنفدراسیون آسیا، کمپ تمرینی با حضور بازیکنان کره جنوبی در ایران برگزار می‌شود. طی این پیشنهاد قرار شد دو بازیکن از شرق آسیا به صورت رایگان در این کمپ تمرینی و مسابقاتی حضور پیدا کنند تا در کنار ورزشکاران کره شمالی و المپیکی‌های کشورمان به تمرین و انجام مسابقه بپردازند. این برنامه به شکلی طراحی شده که آخرین اردوی تمرینی ورزشکاران المپیکی کشورمان را که متصل به اعزام ریو 2016 خواهد بود با کیفیتی هرچه بهتر در بر گرفته و امکان برگزاری یک مسابقه انفرادی نیز در پایان تمرینات با اهدای جوایز نفیس مهیا می‌شود.
* مسابقات دانشجویان جهان در حالی اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد که امروز در مورد انتخاب کادر فنی تیم ملی اعزامی به این رقابت‌ها تصمیم‌گیری خواهد شد.
از: کیهان
خواندنی از ورزش ایران