روحانی نتوانسته وعده‌هایش را محقق کند

پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با بیان اینکه اصلاح‌طلبان افراد قوی‌تر از روحانی دارند، گفت: دولت یازدهم نتواند خواسته اصلاح‌طلبان را به درستی انجام دهد، اصلاح‌طلبان تجدیدنظر می‌کنند.


حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با  تسنیم، با اشاره به انتخابات سال 96 و احتمال حمایت اصلاح‌طلبان از روحانی اظهار کرد: آقای روحانی فردی بود که در طیف اصولگرایان فعالیت می‌کرد و عضو جامعه روحانیت مبارز بود، حتی زمانی که در مجلس شورای اسلامی حضور داشت در فراکسیون‌ها و کمیسیون‌های اصولگرایی فعالیت می‌کرد.
وی با بیان اینکه روحانی بدون حمایت اصلاح‌طلبان یک میلیون رأی هم نداشت، گفت: روحانی در اصل به یک «رحم اجاره‌ای» شبیه است که اصلاح‌طلبان او را از اصولگرایان معتدل به صورت امانت گرفته‌اند.
فومنی افزود: از نظر اصلاح‌طلبان دولت روحانی «دولت اجاره‌ای» است. اگر آقای عارف در صحنه انتخابات می‌ماند آقای روحانی قادر نبود آرای اصلاح‌طلبان را از آن خود کند.
دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با اشاره به اینکه اصلاح‌طلبان به دلیل اینکه به سمت نابودی کشیده نشوند و نام اصلاح‌طلبی در تاریخ پاک نشود، ناچار به حمایت از روحانی شدند، ابراز داشت: اگر این دولت (روحانی) نتواند خواسته اصلاح‌طلبان را به درستی اجابت کند، اصلاح‌طلبان نسبت به دیدگاه دولت تجدیدنظر خواهند کرد، زیرا اصلاحات پتانسیل‌های بالایی دارد حتی افرادی قوی‌تر از آقای روحانی در این طیف حضور دارند.
فومنی با تاکید براینکه روحانی باید مشکل اقتصادی را حل کرده و به شعارهایی که داده جامه عمل بپوشاند، خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور باید توضیح دهد در چند سالی که ریاست قوه مجریه را عهده‌دار بوده، چه کرده است؟
وی تاکید کرد: نتایج مذاکرات باید در بین مردم لمس شود ولی تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده و در حد شعار باقی مانده‌ است.
از: کیهان
روحانی نتوانسته وعده‌هایش را محقق کند