اعضای لیست امیدکم لطفی کردند

یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵

محمد رضا عارف نماینده تهران گفت : اگر اعضای ائتلاف امید کم لطفی نمی کردند در انتخابات هیئت رئیسه مجلس بهتر به هدف خود می رسیدیم .


به گزارش فارس عارف در دیدار اعضای حزب ندای ایرانیان به فرآیند طی شده در بحث انتخابات هیئت رئیسه مجلس و انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی اشاره کرد و یادآور شد: اگر برخی کم لطفی‌ها از جانب کسانی که در ائتلاف امید بودند، صورت نمی‌گرفت، بهتر به هدف خود می رسیدیم و به همین دلیل گلایه‌های جدی در این خصوص وجود دارد که در زمان مناسب مطرح خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد : در ائتلافی که در فرایند انتخابات مجلس دهم صورت گرفت ، حضور برخی افراد در لیست امید هزینه‌هایی برای ما در پی داشت ولی به جهت احترام به ائتلاف و ارائه لیست واحد این هزینه ها را متقبل شدیم.
عارف گفت: در رسانه ها تحلیل های مختلفی درباره انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی، به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات مطرح شده است و بر ضرورت ریاست من در کمیسیون آموزش و تحقیقات تاکید می کردند. شاید حضورم به عنوان رئیس کمیسیون در چارچوب یک مطالبه مطرح شد اما شخصا به این موضوع هم فکر کردم که شاید افراد شایسته دیگری هم بتوانند نقش‌آفرینی کنند.
رئیس فراکسیون امید به روند حضور نمایندگان در کمیسیون آموزش و تحقیقات اشاره کرد و مدعی شد : در روند انتخابات کمیسیون آموزش و تحقیقات، مهندسی صورت گرفت . اگر افرادی که در ابتدا از سوی فراکسیون امید در کمیسیون آموزش و تحقیقات حضور داشتند، به دلیل مهندسی صورت گرفته از این کمیسیون خارج نمی شدند، مطمئنا وزن فراکسیون امید در هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات بیش از موقعیت فعلی بود و کاندیدای ما رای کافی برای کمیسیون بدست آورد.
از: کیهان
اعضای لیست امیدکم لطفی کردند
jkkjkjkjkj