شنا در رودخانه‌ 4 قربانی گرفت

شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵

شنا کردن در رودخانه 4نفر را به کام مرگ فرستاد.


به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه گفت: یک جوان در محدوده پل چهر در هرسین اقدام به شنا کردن در رودخانه کرد اما دچار حادثه غرق شدگی شد و قبل از رسیدن آمبولانس فوریت‌های پزشکی جان خود را از دست داد.
رئیس جمعیت هلال‌احمر ارومیه نیز از غرق شدن یک نفر در رودخانه برده سور این شهرستان خبرداد و گفت: امدادگران بلافاصله پس از گزارش در محل حادثه حضور یافتند اما شناگر جان خود را از دست داده بود.
علی جوانمرد با بیان اینکه لازم است افراد در محل‌های شنا ممنوع اقدام به شنا کردن نکنند تصریح کرد: پشت سد‌ها و رودخانه‌ها شنا کردن ممنوع است. دهیار روستای انجوگرگر و سرقلعه از توابع لردگان گفت: جوان22 ساله‌ای در رودخانه فرسان گرگر و سرقلعه غرق شد.
وی با بیان اینکه جوان مزبور برای ماهیگیری و تفریح به این رودخانه رفته بود اظهارداشت: جسد متوفی از آب رودخانه بیرون کشیده شد.
بخشدار رزنه استان ایلام گفت: جوانی اهل شهر ایوان که برای شنا در رودخانه سیاهگل به این منطقه آمده بود اقدام به پرش در نقطه عمیق این رودخانه کرد اما به دلیل برخورد با صخره در عمق رودخانه جان خود را از دست داد. رئیس شبکه بهداشت شهرستان ایوان علت فوت این جوان را ضربه مغزی ناشی از برخورد سر متوفا با صخره کف رودخانه سیاهگل اعلام کرد.
از: کیهان
شنا در رودخانه‌ 4 قربانی گرفت
jkkjkjkjkj