دستگیری قاتل سرباز انتظامی در جنگل گرگان

یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵

رئیس پلیس گلستان از دستگیری قاتل سرباز انتظامی گرگان خبر داد و گفت: این قاتل با شلیک پلیس دستگیر شد.


علی‌اکبر جاویدان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهار کرد: پس از یک هفته کار تحقیقاتی و پلیسی، قاتل سرباز انتظامی شهرستان گرگان که روزهای گذشته این سرباز را به ضرب چاقو به قتل رسانده بود شناسایی و دستگیر شد.
وی ادامه داد: پس از وقوع حادثه، بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان و کارشناسان زبده پلیس آگاهی استان مسئول رسیدگی به پرونده و دستگیری این فرد شدند.
رئیس پلیس گلستان خاطرنشان کرد: با تحقیقات انجام شده، ماموران محل اختفای این ضارب را در یکی از روستاهای غربی شهرستان گرگان شناسایی کردند.
جاویدان بیان کرد: با هماهنگی مرجع قضایی ماموران به محل اختفای وی اعزام شده و متوجه شدند این فرد در جنگل مخفی شده که با اقدامات انتظامی اقدام به دستگیری متهم کردند.
وی اضافه کرد: متهم که دارای سوابق متعدد شرارت، درگیری، سرقت، ضرب و جرح بوده و تحت تعقیب مراجع قضایی و پلیس قرار داشت، پس از مشاهده ماموران و اقدام انتظامی پلیس، اقدام به مقاومت و درگیری با پلیس داشته و از محل متواری شد، اما در نهایت پس از درگیری با پلیس مجروح و دستگیر شد.
سرباز شهید امید گرکز پایه خدمتی آبان سال 1393 بود که در حین انجام ماموریت در اثر ضربه چاقوی قاتل به قلبش به شهادت رسید و وی در ایستگاه انتظامی میدان بسیج گرگان خدمت و دوره ضرورت خود را می‌گذراند و روزهای پایان خدمت را سپری می‌کرد.
از: کیهان
دستگیری قاتل سرباز انتظامی در جنگل گرگان
jkkjkjkjkj