شهرام جزایری با تودیع وثیقه آزاد می‌شود

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵

معاون دادستان در دادسرای انقلاب مشهد درباره دستگیری شهرام جزایری در مشهد گفت: قبل از دستگیری تذکرات لازم به وی در خصوص ورود نکردن به پروژه پدیده داده شده بود، اما نامبرده به تذکرات دادستانی توجه نکرد.


حسن حیدری به خبرنگار ایرنا گفت: پروژه پدیده به دلیل تعداد بالای سهام‌داران یک پروژه ملی است و دلیل اصلی دستگیری وی اختلال در نظم و آسایش عمومی است.
وی با بیان اینکه جزایری هم اکنون در زندان مشهد است، اضافه کرد: برای وی یک قرار تامینی قابل اعتراض صادر شده که با تودیع وثیقه آزاد می‌شود.
معاون دادستان مشهد اظهار کرد: ستاد تدبیر در استان هم اکنون در حال سر و سامان دادن به موضوع پدیده است و به طور قطع حضور چنین افرادی باعث می‌شود که پروژه از اهداف اصلی خود دور شود.
حیدری در خصوص اینکه آیا شرکت پدیده از شهرام جزایری برای شرکت در جلسه‌ای دعوت کرده است نیز گفت: مسئولان پدیده این موضوع را تکذیب و عنوان کرده‌اند که یک بخش خصوصی مسئولیت دعوت از شهرام جزایری را بر عهده داشته است.
نشست بررسی چالش‌های پیش روی شرکت پدیده در ورود به فرابورس و تامین نقدینگی قرار بود روز شنبه (16 مرداد)‌ با حضور شهرام جزایری در مشهد برگزار شود، که لغو شد.
از: کیهان
شهرام جزایری با تودیع وثیقه آزاد می‌شود
jkkjkjkjkj