جوانان ما با ایمان و اعتقاد راسخ در مقابل گروه‌های تروریستی ایستاده‌اند

دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت‌: اینکه جوانان ما با ایمان و اعتقاد راسخ در مقابل گروه‌های تروریستی ایستاده‌اند ناشی از ایمان و اعتقاد آنها به خداوند باریتعالی و کار مقدسی است که انجام می‌دهند.


به گزارش فارس، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش سرانگشتان یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی ویژه فرماندهان گردان‌ها که با هدف افزایش ظرفیت تهاجمی‌، ایمنی و پیشگیری از جرائم و تخلفات برگزار شد، گفت: امروز ما با چهره تازه‌ای از تهدید روبرو هستیم و به عنوان بازوهای مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم کاملا آماده باشیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: آنچه شما را در میدان جنگ آماده نگه می‌دارد و پیروز می‌کند ایمان و باورهای شماست. اینکه جوانان ما با ایمان و اعتقاد راسخ در مقابل گروه‌های تروریستی ایستاده‌اند ناشی از ایمان و اعتقاد آنها به خداوند باریتعالی و کار مقدسی است که انجام می‌دهند.
در حاشیه این همایش، امیر پوردستان، فرمانده نزاجا و حجت‌الاسلام وفا‌، رئیس اداره عقیدتی سیاسی این نیرو به همراه حجت‌الاسلام موسوی‌شناس، رئیس عقیدتی سیاسی منطقه شمالغرب و جمعی از فرماندهان این منطقه با حضور در منزل شهیدان محمد قریشی و مسلم مجیدی با خانواده‌های بزرگوار این شهدا دیدار کردند.
از: کیهان
جوانان ما با ایمان و اعتقاد راسخ در مقابل گروه‌های تروریستی ایستاده‌اند