همسایه بی‌بی فاطمه معصومه(س)!(حدیث دشت عشق)

دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵

شهید مهدی طهماسبی از شهدای سپاه استان قم است که در دومین اعزام به سوریه در تاریخ 19 خرداد سال جاری در نبرد با تروریست‌های تکفیری در استان حلب در شمال سوریه به فیض شهادت نائل آمد.


شهید طهماسبی از پاسداران مرکز آموزش و تربیت پاسداری علویون استان قم و فرزند پاسدار بازنشسته کریم طهماسبی بود. از این شهید دو فرزند به یادگار مانده است. او در وصیتنامه خویش که حدودا 10 روز قبل از شهادت نوشته است، بعد از ذکر نام و یاد خدای متعال، شهادتین، یادی از کربلای معلی و معرفی خود چنین می‌گوید: خدا را هزاران مرتبه شکر و سپاس که مجاور و همسایة بی‌بی فاطمه معصومه سلام‌الله علیها شدم و در آخر خداوند متعال را هزاران شکر که در عصر انقلاب
خمینی کبیر(ره) و زعامت امام سیدعلی خامنه‌ای زندگی می‌کنم.
والله والله بنده هیچ نگرانی و سر سوزن دلواپسی برای همسر و فرزندانم و پدر و مادرم ندارم که بعد از من چه می‌کنند. زیرا اگر آنها در خط حق و خط اهل بیت و ولایت باشند پس یقیناً اهل من هستند و خداوند متعال وعده داده که خودش خونبهای شهید است و حال کدام یک از مدعیان جرأت دارد قیمتی بر این خونبها بگذارد که قرار است به اهل من برسد؟!
مواظب باشید با حرکات و رفتارتان دشمن شاد نشویم. زیرا دشمن اصلی ما یعنی صهیونیست جهانی و آل سعود (آل یهود) به این مراسمات توجه دارند و با حزن ما شادی می‌کنند. همه را به صبر سفارش می‌کنم. ان‌شاءالله صبح ظهور نزدیک است.
از همه خواهران و همسر، مادر و زنان فامیل و همه زنان ایران اسلامی می‌خواهم که احترام چادر به عنوان حجاب برتر اسلامی را نگه دارند و محجبه باشند، همان‌طور که یقین دارم هستید و بدانید که من و امثال من می‌رویم تا چادر از سر شما نیفتد.
دوست دارم حتما در شهر مقدس قم دفن شوم؛ یا در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع)، تا در دهه محرم قبرم میزبان عزاداران ابا عبدالله الحسین‌(ع) باشد؛ یا در کنار شهدای گمنام فاطمیون و مدافع حرم در بهشت معصومه‌(س).
از: کیهان
همسایه بی‌بی فاطمه معصومه(س)!(حدیث دشت عشق)