هر شهروند ایرانی می تواند یک فیلم کوتاه برای «حسنات» ارسال کند

چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۵
هر شهروند ایرانی می تواند یک فیلم کوتاه برای «حسنات» ارسال کند

اصفهان -دبیراجرایی جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات گفت: باتوجه به ایجاد بخش هرشهروند یک فیلم کوتاه شهروندان سراسر کشور می‌توانند فیلم کوتاهی با این موضوع را برای ششمین جشنواره حسنات ارسال کنند.

امیرحسین عشاقی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات در ششمین دوره برگزاری دو بخش شهروندی و مستند اصفهان را نیز در دستور کار قرار داده است، اظهار داشت: در این بخش فیلم‌های کوتاه با موضوعات جشنواره توسط عموم شهروندان که با استفاده از تلفن همراه و یا دوربین‌های خانگی تهیه شده باشد با مدت زمان حداکثر ۵ دقیقه و فرمت ( MP۴ و MPEG ) با حداکثر رزولیشن ۱۹۲۰ * ۱۰۸۰ پذیرفته خواهند شد. ضمنا علاقمندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارسال اثر در بخش هر شهروند یک فیلم کوتاه به سایتShahrvand.hasanatfilm.ir مـراجعه کنند.

دبیر اجرایی جشنواره حسنات در خصوص بخش مسابقه مستند اصفهـان نیز که برای نخستین بار به این جشنواره اضافه شده است، گفت:در این بخش فیلم‌های کوتاه مستند با موضوعات جشنواره با محوریت شهر اصفهان با مدت زمان ۳۰ دقیقه پذیرفته خواهند شد.

وی با بیان اینکه از زمان اعلام فراخوان ششمین جشنواره حسنات تاکنون بیش از ۱۵۰ اثر در بخش هر شهروند یک فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است، اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ مهر ماه به دبیرخانه جشنواره حسنات ارسال کنند.

از: مهر نیوز
هر شهروند ایرانی می تواند یک فیلم کوتاه برای «حسنات» ارسال کند
jkkjkjkjkj