کیانیان و هدیه تهرانی اهل «دیوانگی» نیستند!

یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵
کیانیان و هدیه تهرانی اهل «دیوانگی» نیستند!

هدیه تهرانی بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران که نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «کاغذ روی خط» به کارگردانی ناصر تقوایی را در کارنامه خود دارد، نقش‌آفرینی در دو فیلم سینمایی «اسرافیل» و «بدون امضا، بدون تاریخ» را پذیرفته است؛ اتفاقی که در دوران فعالیت بازیگری هدیه تهرانی خیلی کم رخ داده است.

به گزارش پارس نیوز،

 هدیه تهرانی و رضا کیانیان جزو بازیگران فیلم سینمایی «دیوانگی» به کارگردانی رضا قهرمانی نیست. چندی قبل خبری در ارتباط با نقش‌آفرینی هدیه تهرانی و رضا کیانیان در فیلم سینمایی «دیوانگی» به کارگردانی رضا قهرمانی توسط حسن شکویی تهیه‌کننده این اثر اعلام شد که شنیده‌ها حاکی از آن است که هیچ‌گونه توافقی بین دو بازیگر ذکر‌شده با تهیه‌کننده این اثر سینمایی حاصل نشده و تنها آنها جزو گزینه‌های انتخابی کارگردان «دیوانگی» برای بازی در این اثر هستند.
به گزارش «صبا»، هدیه تهرانی بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران که نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «کاغذ روی خط» به کارگردانی ناصر تقوایی را در کارنامه خود دارد، نقش‌آفرینی در دو فیلم سینمایی «اسرافیل» و «بدون امضا، بدون تاریخ» را پذیرفته است؛ اتفاقی که در دوران فعالیت بازیگری هدیه تهرانی خیلی کم رخ داده است.
«دیوانگی» درامی حادثه‌ای است که ناهنجاری‌‎های اجتماعی را به تصویر می‌کشد. در داستان این اثر آمده است: «اشکان در تقابل با مادرش، رو‌ در روی شوهر او قرار می‌گیرد و این شروع حادثه‌هایی‌ است که پس از آن به‌وجود می‌آید...»
رضا قهرمانی پیش از این، فیلم‌های «ارابه مرگ» را در سال75 و «در شب عروسی» را در سال78 ساخته بود

 

کیانیان و هدیه تهرانی اهل «دیوانگی» نیستند!
jkkjkjkjkj