دفاع تمام قد پسر منصور حیدری از عباس جدیدی

یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵
دفاع تمام قد پسر منصور حیدری از  عباس جدیدی

علی پورحیدری درباره حضور عباس جدیدی در منزلشان و حواشی به وجود آمده گفت: «به خاطر این موضوع خیلی ناراحت شدم. این به ما اثبات شده است که آقای جدیدی به عنوان یک پهلوان و قهرمان ملی هرگز به دنبال این نبودند که در آن شرایط با پدرم عکس گرفته و منتشر کنند.»

به گزارش پارس نیوز،

علی پورحیدری در خصوص حضور پررنگ مردم در مراسم تشییع جنازه پدرش اظهار داشت: «از روزی که پدرم بیمار شد و از وقتی که از دنیا رفت شاهد محبت های بیش از پیش مردم، مسئولان، پیشکسوتان و اهالی ورزش بوده ایم. امروز هم حضور پرشمار مردم و چهره های ورزش برای ما تسلی خاطر بود.»

 

وی ادامه داد: «روزهای بسیار تلخ و بدی را سپری می کنیم و نمی دانم درباره درگذشت پدرم چه باید بگویم، فقط می گویم دست مردم را می بوسم و از همه آنها سپاسگزارم.»

 

علی پورحیدری درباره حضور عباس جدیدی در منزلشان و حواشی به وجود آمده گفت: «به خاطر این موضوع خیلی ناراحت شدم. این به ما اثبات شده است که آقای جدیدی به عنوان یک پهلوان و قهرمان ملی هرگز به دنبال این نبودند که در آن شرایط با پدرم عکس گرفته و منتشر کنند. خیلی ها آمدند و رفتند و عکس هایی گرفته شد، احتمالا این عکس را فردی گرفته و منتشر کرده و این به ما اثبات شده است. من از آقای جدیدی خواهش می کنم که ناراحت نباشند. مردم هم تحت تاثیر ناراحتی درگذشت پدرم واکنش هایی نشان دادند، از آنها خواهش می کنم که این موضوع را فراموش کنند و حرمت آقای جدیدی را حفظ کنند. پدرم با آقای جدیدی رابطه صمیمانه و بسیار دوستانه ای داشتند و همیشه هم به هیات ایشان می رفتند.»

 

علی پورحیدری در پایان گفت: «بار دیگر وظیفه خودم می دانم از تمامی جامعه ورزش و فوتبال و مردم و حتی آنهایی که میانه ای با فوتبال ندارند اما نسبت به درگذشت پدرم به روش های مختلف ابراز همدردی کردند تشکر کنم. از پرسپولیسی ها هم تشکر ویژه دارم.»

 

دفاع تمام قد پسر منصور حیدری از عباس جدیدی