مشکل پرسپولیس از نظر درخشان

شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵
مشکل پرسپولیس از نظر درخشان

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که خط دفاعی این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید تقویت شود.

به گزارش پارس نیوز،

حمید درخشان در مورد قهرمانی پرسپولیس در نیم‌فصل اول رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: پرسپولیس مستحق قهرمانی در نیم‌فصل اول بود، چون از تیم‌های دیگر انسجام بهتری داشت. بازی با سیاه‌جامگان هم فاصله بالا و پایین جدول را نشان داد و مشخص بود که پرسپولیس باید این بازی را ببرد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس نسبت به فصل گذشته بهتر بازی می‌کند یا اینکه ضعیف‌تر شده است، گفت: مسلماً پرسپولیس باید بهتر بازی کند. بازیکنان و مربیان این تیم دو سال است که در کنار یکدیگر هستند و کمترین تغییر را در ترکیب پرسپولیس شاهد بوده‌ایم. با این وضعیت پرسپولیس باید خوب بازی کند و این چیز عجیبی نیست. من از همان ابتدا هم گفتم که پرسپولیس شانس اول قهرمانی در لیگ محسوب می‌شود.
درخشان در مورد جدایی عالیشاه و نوراللهی از پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس به هیچ بازیکنی وابسته نیست. نوراللهی و عالیشاه بازیکنان خوبی هستند که حالا پرسپولیس آنها را از دست داده است، ولی این تیم باید خودش را برای نیم‌فصل دوم و حضور در لیگ قهرمانان آسیا تقویت کند. من معتقدم خط دفاعی پرسپولیس باید برای پیکارهای آسیایی تقویت شود، چون در لیگ برتر خط حمله یک یا دو تیم می‌تواند برای پرسپولیس دردسر ایجاد کند.
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی طارمی می‌تواند امسال جزو مدعیان آقای گلی باشد، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه طارمی در چند بازی گل نزند، کار او برای آقای گل شدن سخت خواهد بود. اگر طارمی می‌خواهد آقای گل شود باید در بازی‌های پیاپی گل بزند و کمترین نوسان را داشته باشد.

 

مشکل پرسپولیس از نظر درخشان