Home

ذوالنور:اصلاح طلبان می‌خواهند با «کاندیداتراشی» انقلابیون را تخریب کنند/ َتقِ برجام هم در آمد

عضو فراکسیون ولایت گفت: اصلاح‌طلبان با اعلام زودهنگام گزینه‌های انقلابی که احتمال ورودشان به عرصه انتخابات وجود دارد، موج تخریب علیه آنها را به راه می‌اندازند.

دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵
ذوالنور:اصلاح طلبان می‌خواهند با «کاندیداتراشی» انقلابیون را تخریب کنند/ َتقِ  برجام هم در آمد
به گزارش پارس نیوز،

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور عضو فراکسیون ولایت مجلس ، با اشاره به پروژه کاندیداتراشی برخی اصلاح‌طلبان در رسانه‌ها برای نیروهای انقلابی و اصولگرا، اظهار داشت: اصلاح‌طلبان با اعلام زودهنگام گزینه‌های اصولگرا که  احتمال ورودشان به عرصه انتخابات است موج تخریب علیه آنها را به راه می‌اندازند.
وی افزود: اصلاح‌طلبان با این اقدام در تلاش برای ایجاد و تشدید تعدد و تفرق در میان جریان اصولگرایی هستند. چراکه پیروزی خود را در تفرق جریان اصولگرایی می‌دانند. آنها نمی‌خواهند که اذهان مردم روی کاندیدای خاصی متمرکز شود و آنها می‌خواهند به مردم القا کنند که جبهه اصولگرایی جبهه‌ای آشفته و دچار اضطراب و تشتت فکری است که نمی‌شود به این جبهه تکیه کرد.
ذوالنور با تاکیدبراینکه کاندیداتراشی از سوی اصلاح‌طلبان در جهت گسترش فضای گمانه‌زنی و تشدید اضطراب فکری در میان مردم است، تصریح کرد: بسیاری از آنها معتقدند که باید در کنار آقای روحانی گزینه‌هایی به‌صورت آماده داشته باشند چراکه در یک نظرسنجی که حتی در دستگاه‌های دولتی انجام شد به‌ویژه بعد از برجام و رأی آوری ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا میزان محبوبیت آقای روحانی به‌شدت افت کرده است و سیر سقوط آزاد دارد.
عضو فراکسیون ولایت بیان داشت: در حالی که بزرگ‌ترین شاه‌بیت آقای روحانی برجام بود که تَق برجام هم درآمد و اعلام می‌کرد که چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها باید باهم بچرخد که چرخ هردوی آنها را متوقف کردند اکنون مردم باید با چه انگیزه‌ای دوباره به او رأی دهند.
وی خاطرنشان کرد: ازاین‌رو برخی معتقدند باید در کنار روحانی کاندیداهایی داشته باشند تا چنانچه آقای روحانی زمینه را برای شرکت در عرصه انتخابات نامناسب دید و نیامد دستشان خالی نباشد.