عارف برای یک‌دست شدن جریان اصلاح‌طلبان از انتخابات92 انصراف داد

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
عارف برای یک‌دست شدن جریان اصلاح‌طلبان از انتخابات92 انصراف داد

عضو حزب کارگزاران گفت:انصراف عارف در انتخابات ریاست جمهوری 92 به منظور یک‌دست شدن جبهه اصلاحات بود.یدالله طاهرنژاد در گفت وگو با خبرنگار  احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص انصراف عارف از انتخابات ریاست جمهوری92،گفت: عارف می دانست رای نمی آورد و برای کمک به تشکیلات اصلاح طلبی و یک دست شدن جبهه اصلاحات انصراف داد.
طاهرنژاد در ادامه بیان کرد: انتخابات مجلس دهم در یک بستر طبیعی و عادی جلو نرفت و اکثر رجال سیاسی شناسنامه دار اصلاح طلب رد صلاحیت شدند، زمانی که افراد در یک فضای بسته سیاسی باشند و کمتر کارهای حزبی و سیاسی کرده باشند نمی توانند در مقابل یک جریان پخته و ریشه دار رقابت کنند.
عضو حزب کارگزاران تصریح کرد: عارف تیم قوی نداشت که در مقابل رقیب بتواند رقابت کند و همچنین یکسری از حامیان دولت و اصلاح طلبان طرفدار ریاست لاریجانی بودند.
وی در ادامه افزود: برخی از حامیان دولت و اصلاح طلبان طرفدار ریاست لاریجانی معتقد بودند در فضای کنونی کشور که نزذیک به انتخابات ریاست جمهوری 96 هستیم، ریاست لاریجانی بهتر است زیرا عارف شخصیت پارلمانی نیست و اولین سال حضورش در مجلس است البته تصمیم درستی بود.
وی در پایان خاطر نشان کرد: واقعیت این است که عارف سابقه کار حزبی و پارلمانی ندارد و امسال شروع کار پارلمانی و حزبی وی است به همین دلیل نمی تواند در بعضی موارد تصمیم درستی بگیرد ولی اینکه در بزنگاه سیاسی کلاه سرش می‌رود را قبول ندارم.
عارف برای یک‌دست شدن جریان اصلاح‌طلبان از انتخابات92 انصراف داد
jkkjkjkjkj