كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو/ آرژينا دستگیر شد+تصاویر

پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵
كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو/ آرژينا دستگیر شد+تصاویر

زن خلافکاری که از طریق سایت اینترنتی و به بهانه بخت گشایی و باطل کردن سحر و جادو اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.


به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، نهم اردبیهشت ماه امسال زن و شوهری با مراجعه به کلانتری 123 نیاوران به مأمورین اعلام کردند که جهت حل مشکل خانوادگي خود از طريق اينترنت با سايتي مربوط به خانمی بنام "ارژينا" آشناشده و برای دريافت جادو و طلسم مشکل گشا، چندميليون تومان به این شخص پرداخت کرده اما با انجام کامل تمامی اقدامات گفته شده از سوی فروشنده طلسم و جادو، هیچگونه تغییری در کاهش مشکلاتشان مشاهده نشده و این خانم نیز حاضر به بازپس دادن وجه پرداختی آنها نیست. پرونده در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ : با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "کلاهبرداری" و به دستور دادیار شعبه سوم دادسرای ناحیه یک تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.  اظهارات شکات : زن و شوهر جوانِ شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهارات خود عنوان داشتند: "از طریق اینترنت ، با وبلاگ خانمی بنام استاد "مرسانا ارژینا" به نشانی www. Mresana.***.ir آشنا شدیم؛ نامبرده در سایت خود ادعا کرده بود که با طلسم و جادو می تواند مشکلات افراد را مرتفع نماید ؛ برای حل مشکل خانوادگی خود، از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در داخل وبلاگ با این خانم تماس گرفته و فرد پاسخگو عنوان نمود که در قبال دریافت مبالغی می تواند با جادو و طلسم ، مشکلات ما را مرتفع نماید !! ؛ با این انگیزه و اطمینان، برای خرید طلسم و جادو اعلام آمادگی کرده و در مرحله اول با دریافت دو میلیون تومان ، صفحه ای فلزی منقوش به تعدادی اشکال و نقوش نامفهوم از طریق پیک برای ما ارسال شد و این خانم ( مرسانا ارژینا ) طی تماس تلفنی عنوان نمود که این صفحه را در منزل خود نگهداری کنیم تا گرفتاری هایمان برطرف شود ".
كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو/ آرژينا دستگیر شد+تصاویر

این زن و شوهر جوان در ادامه شکایت خود عنوان کردند: " به علت عدم حصول نتیجه ، طی تماس با خانم "مرسانا ارژینا" ، وی درخواست مبالغ دیگری برای طلسم های تکمیلی می کرد و در قبال دریافت مبلغ 7 میلیون تومان، هر بار اشیاء متفاوتی اعم از پارچه های حاوی جملات نامفوم ، مایعات و مواد مختلف از طریق پیک برای ما ارسال می کرد ؛ نهایتا هنگامیکه هیچکدام از مشکلات ما با این طلسم و جادوها برطرف نشد ، به این خانم اعتراض کرده اما ایشان ضمن فحاشی دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی ما نشد ". تحقیقات پلیسی : با آغاز رسیدگی به پرونده و با بررسی محتویات داخل وبلاگ www. Mresana.***.ir مشخص شد که خانم مرسانا ارژینا با تبلیغاتی اعم از طلسم جذابیت و جلب توجه ، طلسم بخت گشا و کارگشا ، طلسم عشق و محبت، باطل کردن سحر و زبان بند و رفع گرفتاری و مشکل اقدام به کلاهبرداری از دو شاکی پرونده و تعداد دیگری از شهروندان نموده است. نهایتا با انجام اقدامات پلیسی ، هویت واقعی استاد مرسانا ارژینا بنام سمانه . ز ( 33 ساله ) ساکن سیدخندان – خیابان ابوذر غفاری شناسایی و دستگیر شد .

در ادامه تحقیقات و با بررسی تراکنش مالی حساب های بانکی متهم ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی دیگر از شکات و مالباختگانی شدند که دقیقا به همین شیوه و شگرد، مورد کلاهبرداری قرار گرفته بودند. سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : "با توجه به شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و دیگر اسناد و مدارک بدست آمده ، به دستور مقام قضایی وبلاگ متهمه (www. Mresana.***.ir ) مسدود و متهم پرونده نیز جهت انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است ؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفتند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اتوبان شهید صدر ( مسیر شرق به غرب ) – ابتدای خیابان قلندری شمالی مراجعه نمایند.
كلاهبرداری زن شیاد به بهانه باطل کردن سحر و جادو/ آرژينا دستگیر شد+تصاویر
jkkjkjkjkj