رقابت های انتخابی در اوزان 61 و 70 کیلو گرم برگزار می شود

سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵
رقابت های انتخابی در اوزان 61 و 70 کیلو گرم برگزار می شود

شرایط اعزام دو نماینده ایران به رقابت های جهانی کشتی آزاد در اوزان غیر المپیکی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با توجه به اینکه اوزان 61 و 70 کیلوگرم کشتی آزاد در اوزان المپیکی (شش وزن) قرار نداشت، اتحادیه جهانی کشتی، از تصمیم خود به برگزاری رقابت های جهانی این اوزان در کشور مجارستان خبر داد.

بدین ترتیب با پیشنهاد سرمربی تیم ملی کشتی آزاد و موافقت شورای فنی تیم های ملی، شرایط حضور ملی پوشان ایران در این رقابت ها به شرح زیر اعلام شد.

الف : با توجه به کسب نتیجه بهنام احسان پور در رقابت های جام تختی در وزن 61 کیلو گرم، و نیز نتایج مسعود اسماعیل پور در انتخابی مرحله دوم تیم ملی و مسابقات جام جهانی آمریکا ، دو نفر مذکور در خلال مسابقات بین المللی جام شاهد (هفته اول آبان ماه) رقابت نموده و نفر برتر پس از کسب دو پیروزی در سه مسابقه تعیین خواهد گردید.

 با توجه به کسب نتیجه محمد نادری در رقابت های جام تختی در وزن 70 کیلو گرم، و نیز نتایج مصطفی حسین خانی در مسابقات قهرمانی آسیا و مسابقات جام جهانی آمریکا ، دو نفر مذکور در خلال مسابقات بین المللی جام شاهد (هفته اول آبان ماه) رقابت نموده و نفر برتر پس از کسب دو پیروزی در سه مسابقه تعیین خواهد گردید.

رقابت های جهانی کشتی در اوزان غیر المپیکی، روزهای 20 و 21 آذرماه در شهر بوداپست مجارستان برگزار می شود.

رقابت های انتخابی در اوزان 61 و 70 کیلو گرم برگزار می شود