سندرز: نمی‌خواهم نوه‌ام در دوران ریاست جمهوری ترامپ زندگی کند

پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵
سندرز: نمی‌خواهم نوه‌ام در دوران ریاست جمهوری ترامپ زندگی کند

"برنی سندرز" سناتور ایالت ورمونت بار دیگر درباره حمایت از دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواهان هشدار داد و گفت که پیروزی ترامپ برای آمریکا دردسرآفرین خواهد بود.


به گزارش  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، این سناتور آمریکایی که قبل از حمایت از «هیلاری کلینتون» نامزد دمکرات ها رقیب هم حزبی اش بود، در گفت و گو با شبکه راشا تودی روسیه افزود: نمی خواهد نوه اش در دوران ریاست جمهوری ترامپ زندگی کند.
وی در جمع حاضران در دانشگاه «دِرِک/ Drake» ایالت آیووای آمریکا گفت: به اینجا آمده ام تا بگویم در روز انتخابات به کلینتون رای دهید. 
سندرز که خود فوریه گذشته در انجمن های حزبی در همین ایالت با اختلاف ناچیزی در مقابل کلینتون شکست خورد، به رای دهندگان آمریکایی تصریح کرد، بدقت به مسائلی که بر زندگی آنها تاثیر گذار است، توجه داشته باشند. 
وی گفت که نمی توانیم رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که کمپین انتخاباتی اش بر پایه تعصب ورزی است. 
سندرز در گردهمایی ژوئیه گذشته به دنبال اذعان به شکستش در برابر کلینتون در رای گیری های اولیه درون حزبی،رسما از وزیر امور خارجه سابق آمریکا حمایت کرد. 
وی پیشتر نیز از دانشجویان در اوهایو خواسته بود که به کلینتون رای دهند. سناتور آمریکایی با بیان این که در سال 2016 تعصب و تحجر را به عنوان پایه هیچ مبارزه انتخاباتی نمی پذیرد از دانشجویان دعوت کرد حتی اگر بر این باورند هر دو نامزد اصلی انتخابات آمریکا بد هستند، در انتخابات شرکت کنند.
تازه ترین نتایج نظرسنجی که روز چهارشنبه از سوی «فایرلیگ دیکینسون» آمریکا منتشر شد، از پیشتازی 10 درصدی کلینتون در مقابل ترامپ تنها یک ماه مانده تا موعد انتخابات آمریکا حکایت داشت. 
سندرز: نمی‌خواهم نوه‌ام در دوران ریاست جمهوری ترامپ زندگی کند
jkkjkjkjkj