سیامند رحمان عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر را بدست آورد

جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵
سیامند رحمان عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر را بدست آورد

سیامند رحمان در نظر سنجی بهترین ورزشکار ماه سپتامبر سال 2016 که از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار شده بود،عنوان اول را بدست آورد.


به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان سیامند رحمان در نظر سنجی بهترین ورزشکار ماه سپتامبر سال 2016  که از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک برگزار شده بود،عنوان اول را بدست آورد.
در این نظر سنجی رحمان با 5 ورزشکار دیگر برای کسب عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر انتخاب شده بود و میان این 6 ورزشکار رقابتی یک هفته ای برای دریافت این عنوان برپا بود.
در نهایت امروز، جمعه، وب سایت رسمی کمیته بین المللی پارالمپیک با اعلام نتایج این نظر سنجی، سیامند رحمان را با کسب 65 درصد آرا به عنوان ورزشکار برتر ماه سپتامبر در سال 2016 معرفی کرد.

پس از رحمان، کارلوس سرانو، شناگر کلمبیایی در جایگاه دوم ایستاد و عنوان سوم این نظر سنجی نیز به ایهار بوکی، شناگر بلاروس رسید.
سیامند رحمان، در جریان بازی های پارالمپیک ریو با ثبت رکورد تاریخی 310 کیلوگرم موفق شد ضمن رکورد شکنی های پیاپی، برای دومین بار به نشان طلای بازی های پارالمپیک دست یابد و عنوان قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان را برای ایران حفظ کند.
سیامند رحمان عنوان بهترین ورزشکار ماه سپتامبر را بدست آورد