خبر جنجالی بازیگر معروف تلویزیون/ ممنوع الملاقات شدن بازیگر معمای شاه

چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
خبر جنجالی بازیگر معروف تلویزیون/ ممنوع الملاقات شدن بازیگر معمای شاه

آخرین اخبار از حال و هوای اربعین و اتفاق جنجالی بازیگر مرد ایرانی و ... مهم‌ترين اخبار فرهنگی روز چهارشنبه بود.


به گزارش خبرنگار  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛  مهم‌ترين اخبار امروز فرهنگی باشگاه خبرنگاران را به شرح ذيل بخوانيد:
 
آخرین اخبار از حال و هوای اربعین و اتفاق جنجالی بازیگر مرد ایرانی در صدر اخبار رسانه‌ها قرار داشت.
 
سرخط مهم‌ترين خبرها:
جاماندگان؛ راهپیمایی اربعین از میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع)سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران راهپیمایی اربعین حسینی در شهر تهران را در مسیر میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور شهروندان برگزار می‌کند.
دانلود مداحی برای جاماندگان اربعینمداحی‌ میثم مطیعی و سعید حدادیان که برای جاماندگان اربعین خوانده‌اند، را از اینجا دانلود کنید.
گزارش لحظه به لحظه از بزرگترین اجتماع جهان؛
با باشگاه خبرنگاران جوان اربعینی شوید/ از آغاز موج بازگشت زائران تا متن پیام تسلیت اربعین سالار شهیدانباشگاه خبرنگاران جوان آخرین اخبار و رویدادهای راهپیمایی بزرگ اربعین را به صورت لحظه‌ای منتشر خواهد کرد.
حال و هوای کربلا در آستانه اربعین + فیلم و تصاویرشهر کربلا در آستانه اربعین حسینی میزبان میلیون‌ها عاشق و ارادتمند به مکتب امام حسین علیه السلام است.
در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛
بازیگر خنده بازار ازدواج خود را با بازیگر مشهور کره‌ای تایید کردبازیگر مرد ایرانی در خصوص انتشار خبر ازدواج خود با بازیگر مشهور کره‌ای گفت: خبر ازدواجم صحت دارد.
ضیاء در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
منتظر اجراهای عجیب نیستم/ روز به روز اضطرابم بیشتر می شودایده هایی برای انجام کار اجرا در ذهنم به وجود می آید اما منتظر اجراهای عجیب نیستم.
عکسی از هنرمندان در پیاده‌روی اربعین حسینیعکسی از حضور بهرام عظیمی، افسانه بایگان، ارسلان قاسمی و محسن افشانی در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی منتشر شد.
آخرین خبر از وضعیت جسمانی بازیگر «معمای شاه»/ محب اهری ممنوع الملاقات استهم‌اکنون حسین محب‌اهری برای انجام مقدمات پیوند مغز استخوان در بیمارستان بستری است.
خرید بیش از 33 میلیارد ریال کتاب همزمان با هفته کتابهمزمان با برگزاری بیست و چهارمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران خرید 177 هزار و 378 نسخه کتاب در جلسات هیات انتخاب و خرید کتاب وزارت ارشاد به تصویب رسید.
خبر جنجالی بازیگر معروف تلویزیون/ ممنوع الملاقات شدن بازیگر معمای شاه