پایان فعالیت های قرآنی کاروان نور جمهوری اسلامی در موسم عاشقی

چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵
پایان فعالیت های قرآنی کاروان نور جمهوری اسلامی در موسم عاشقی

موجانی گفت: اجرای گروه معراج قم در حرمین عسکریین همه را تحت تاثیر خود قرار داد.


به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سیدمحمدموجانی، مدیر اجرایی کاروان قرآنی نور جمهوری اسلامی ایران از پایان فعالیت های کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران در مراسم اربعین حسینی امسال خبر داد و گفت: اختتامیه فعالیت های کاروان قرآنی اعزامی جمهوری اسلامی به عتبات عالیات شب گذشته با حضور اعضای این کاروان در شهر سامرا و در حرم مطهر امامین عسکریین برگزار شد.
وی افزود: کاروان قرآنی ایران اسلامی در آخرین روز حضور در کشور عراق، در شام اربعین حضرت سیدالشهداء(ع) با برگزاری محفل انس با قرآن در حرمین عسکریین و در شهر مقدس سامراء، ماموریت خطیر خود را به سر منزل مقصود رساندند.
موجانی در ادامه با اشاره به برنامه های این محفل نورانی ،عنوان کرد: قرائت دعای جامعه کبیره و برپایی مجلس عزاداری توسط حجت الاسلام  و المسلمین علیپور، تلاوت قرآن توسط استاد مجتبی محمدبیگی، اجرای تواشیح توسط گروه بین المللی معراج قم از جمله برنامه های این محفل نورانی در زیارت وداع کاروان نور از حرم حضرت حضرت امام هادی(ع) و امام حسن عسکری(ع)بود.
وی افزود: حاضرین در حرمین مطهر عسکریین متاثر از اجرای آثار گروه معراج قم در شام چهلمین روز شهادت حضرت ثارالله(ع) و به یاد اسوه صبر و استقامت، حضرت زینب کبری(س)، به عزاداری و همراهی با کاروان نور پرداختند.
مدیر اجرایی کاروان نور جمهوری اسلامی ایران در پایان از تشرف این کاروان به شهر مقدس کاظمین و توفیق زیارت حرم مطهر حضرت امام موسی (ع) و حضرت امام جوادالائمه (ع) و زیارت مجدد امیرالمومنین در نجف اشرف خبر داد.
گفتنی است، کاروان نور جمهوری اسلامی ساعت ۱۱صبح فردا به وقت عراق، نجف را به مقصد تهران ترک خواهد کرد و بدین ترتیب پرونده فعالیت های قرآنی همایش باشکوه اربعین حسینی امسال نیز با عنایت حضرت سید الشهداء(ع)و قمر منیر بنی هاشم(ع) بسته خواهد شد.
پایان فعالیت های قرآنی کاروان نور جمهوری اسلامی در موسم عاشقی
jkkjkjkjkj