Home

کارت بازی متخلفان دیدار گیتی پسند و حفاری اهواز ضبط شد

منصوری گفت: گزارش تخلفات علی عابدین و دیگر بازیکنان حاشیه ساز در اختیار کمیته انضباطی است تا مسئولان تصمیم نهایی را در خصوص متخلفین بگیرد.

شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵
کارت بازی متخلفان دیدار گیتی پسند و حفاری اهواز ضبط شد
کریم منصوری عضوء هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال  در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص جلسه برگزار شده صبح امروز هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال گفت: با بررسی اتفاقات پیش آمده در بازی دو تیم گیتی‌پسند اصفهان و حفاری اهواز  طی جلسه امروز هئیت رئیسه، قرار بر این شد کارت بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان که با حرکت غیر قانونی مانع از گلزنی حریف شد و بازی را به جنجال کشاند، ضبط شود.
وی ادامه داد: همچنین کارت مهدی جاوید بازیکن دیگر تیم گیتی‌پسند به دلیل اتفاقات پایان بازی ضبط شد تا کمیته انضباطی به مسائل مربوط به این 2 بازیکن رسیدگی کند. طبق گزارش های رسیده از سوی نمایندگان کمیته فوتسال، داور بازی قضاوت مناسبی  نداشته و در این رابطه قرار شد تا کمیته داوران بررسی های نهایی را انجام دهد.
منصوری در پایان خاطر نشان کرد: گزارش کاملی از اتفاقات بازی روز گذشته تیم های گیتی پسند و ملی حفاری به کمیته انضباطی ارسال شده و گزارش تخلفات علی عابدین و دیگر بازیکنان در اختیار کمیته انضباطی است تا این کمیته تصمیم نهایی را در خصوص متخلفین بگیرد.