Home

جزئیات درگیری نیروهای سپاه پاسداران با گروهک تروریستی در مرز سراوان

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵
جزئیات درگیری نیروهای سپاه پاسداران با گروهک تروریستی در مرز سراوان

نیروهای سپاه در منطقه ی مرزی سراوان با گروهک تروریستی،رزمندگان اسلام موفق به فراری دادن این گروهک به خارج از مرزهای ایران شدند.به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از زاهدان؛سرهنگ علی عارف نژاد فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان گفت: با تلاش مأموران انتظامی این شهرستان در دو عملیات، 113 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و دو قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
وی ادامه داد: در پی دریافت خبری در خصوص قاچاق مقادیری مواد مخدر توسط تعدادی از قاچاقچیان، تیمی از ماموران کلانتری 17 موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی زاهدان افزود: ماموران پس از کار فنی و اطلاعاتی شبانه روزی محل دپو مواد مخدر توسط قاچاقچیان را شناسایی کرده و تحت نظر قرار دادند.
عارف نژاد در ادامه گفت: ماموران با هماهنگی قضایی از محل دپو مواد مخدر که منزلی در حاشیه شهر زاهدان بود، بازرسی کرده و مقدار 12 کیلو مرفین ، 6 کیلو هروئین و 34 کیلو حشیش را کشف و یک قاچاقچی را نیز دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی زاهدان از یک عملیات موفق پلیسی دیگر توسط ماموران یگان تکاوری قطار خنجک خبر داد و گفت: ماموران این یگان عملیاتی در حین گشت زنی در محور های فرعی با توقیف یک دستگاه خودرو پژو 405، ضمن دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای، 21 کیلو مرفین و 40 کیلوگرم تریاک را کشف کردند.
/پ  
جزئیات درگیری نیروهای سپاه پاسداران با گروهک تروریستی در مرز سراوان