کار سخت مدعیان تهرانی در خانه/ نارنجی‌پوشان استرحت می‌کنند

سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵
کار سخت مدعیان تهرانی در خانه/ نارنجی‌پوشان استرحت می‌کنند

سیزدهمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران در حالی پیگیری خواهد شد که تیم سایپا به دلیل حاضر نشدن تیم صالحین ورامین استراحت می‌كند.


به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال مردان، گرامیداشتشهدای منا، عصر فردا با برگزاری 5 دیدار پیگیریمی‌شود.

تیم والیبال بانك سرمایه كه همچنان صدرنشیناین رقابت‌هاست فردا در چارچوب هفته سیزدهم در تهران به مصاف تیم شهرداری ارومیه خواهدرفت. دیداری كه بی‌شك می‌توان آن را حساس‌ترین مسابقه این هفته از لیگ برتر دانست.ارومیه‌ای‌ها كار سختی مقابل تیم شكست ناپذیر مصطفی كارخانه خواهند داشت. دیدار ایندو تیم ساعت 17 در خانه والیبال تهران برگزار می‌شود.

دیگر تیم مدعی عنوان قهرمانی، یعنی پیكانتهران كه در حال حاضر در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد، در خانه از ساعت 15 میزبانكاله خواهد بود. دیدار رفت دو تیم كاله و پیكان در آمل با حساب 3 بر 2 به سود خودروسازانبه پایان رسیده بود. شاگردان اكبری در دیدار برگشت در تلاش خواهند بود كه هر 3 امتیازدیدار را از آن خود كنند هرچند كار ساده‌ای در دیدار با جوانان با انگیزه كاله ندارند.

تیم پارسه تهران كه هفته دوازدهم به دلیلعدم حضور ورامینی‌ها در میدان مسابقه دیداری را برگزار نكرد، این هفته در گنبد به مصافتیم هاوش خواهند رفت. پارسه دیدار رفت دو تیم را 3 بر صفر به سود خود تمام كرده بود.

تیم شهرداری اراك هم كه در هفته دوازدهمبه یك پیروزی دلچسب مقابل سایپا دست پیدا كرده بود در ادامه مسابقات و در هفته سیزدهمباید در خانه پذیرای تیم شهرداری تبریز باشد. این دیدار هم بدون شك دیداری تماشاییخواهد شد.

راه عمران ساری و خاتم اردكان هم دیگر دیداراین هفته را برگزار می‌كنند. دیدار رفت این دو تیم در اردكان با حواشی متعددی روبهرو شد و حالا باید دید در مسابقه برگشت دو تیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

گفتنی است به دلیل عدم حضور تیم صالحینورامین در ادامه مسابقات دیدار این تیم با سایپا برگزار نمی‌شود و نارنجی‌پوشان درهفته سیزدهم استراحت می‌كنند.

**برنامه کامل هفته سیزدهم لیگ برتر والیبالبه شرح زیر است:

تهران، خانه والیبال، ساعت 15

پیکان تهران – کاله مازندران

تهران، خانه والیبال، ساعت 17

بانک سرمایه – شهرداری ارومیه

گنبد، سالن المپیک، ساعت 16

هاوش گنبد – پارسه تهران

اراک، سالن امام خمینی (ره)، ساعت 16

شهرداری اراک – شهرداری تبریز

ساری، سالن سید رسول حسینی، ساعت 16

سازمان عمران شهرداری ساری – خاتم اردکان

کار سخت مدعیان تهرانی در خانه/ نارنجی‌پوشان استرحت می‌کنند
jkkjkjkjkj