سلطانی‌فر:پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمانان نتایج خوبی بگیرد

سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵
سلطانی‌فر:پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمانان نتایج خوبی بگیرد

وزیر ورزش و جوانان بر حمایت از باشگاه پرسپولیس برای حضور مقتدرانه در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر، وزیر  ورزش و جوانان در نشست پیش از مجمع باشگاه پرسپولیس، گفت: بنده احساس رسالت و تکلیف می کنم به عنوان وزیر ورزش و جوانان در مدتی که در این جایگاه هستم، تلاش کنم باشگاه پرسپولیس و استقلال سرو سامان پیدا کنند. چون می دانم میلیون ها هوادار این 2 باشگاه، روز و شب شان با نتایج این دو تیم می گذرد. این موضوع را با گوشت و پوست و استخوان خودم لمس کرده ام.

سلطانی فر به بهبود وضعیت پرسپولیس در چند سال اخیر اشاره کرد و اظهار داشت: حرکت هیات مدیره پرسپولیس در یکی دو سال اخیر خوب بوده و وضعیت باشگاه نظم پیدا کرده است. باید در استقلال هم همین روند دنبال شود. حیف است این دو باشگاه به عنوان دو سرمایه ملی به لحاظ ساختاری و قانونی، با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کنند.

وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که حل مشکلات این دو باشگاه باید یکی از اولویت های مدیران وزارتخانه باشد.

وی خاطرنشان کرد: از معاونین خودم و همه بخش های وزارتخانه می خواهم که به حل مشکلات پرسپولیس و استقلال کمک کنند. معاونت قهرمانی، معاونت حقوقی و دیگران هم باید حتما کمک کنند.

سلطانی فر، مالیات انباشته سال های گذشته را یکی از مشکلات اصلی استقلال و پرسپولیس خواند و گفت: این مشکل باید یک بار برای همیشه حل شود. با رئیس سازمان امور مالیاتی هم مذاکراتی داشته ایم. دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید مدارکی که مربوط عملکرد مالی آن ها می شود را در اختیار سازمان امور مالیاتی قرار دهند.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از صحبت هایش به وضعیت فعلی پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا اشاره و عنوان کرد: فکر می کنم پرسپولیس امروز ظرفیت خوبی دارد که بعد از سال ها به عنوان یک باشگاه ایرانی، در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه خوبی بگیرد. از سال 1992 که پاس قهرمان آسیا شد، باشگاه های ما دیگر هیچ گاه به چنین موفقیتی نرسیده اند. البته سپاهان و ذوب آهن هم هر کدام یک بار در سال های اخیر به فینال رسیده اند. امیدواریم این موفقیت ها دوباره تکرار شود. استقلال هم همین ظرفیت را دارد. البته یک بازی سخت در پلی آف لیگ قهرمانان مقابل السد قطر دارد. ان شاء الله پلی آف را که رد کند، شرایط بهتری پیدا می کند.

سلطانی‌فر:پرسپولیس می‌تواند در لیگ قهرمانان نتایج خوبی بگیرد