تیم فوتسال نوجوانان افغانستان با شکست مقابل تایلند حذف شد

شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
تیم فوتسال نوجوانان افغانستان با شکست مقابل تایلند حذف شد

تیم ملی فوتسال نوجوانان افغانستان مقابل تیم قدرتمند تایلند تن به شکست داد.


به گزارش خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران، تیم ملی فوتسال نوجوانان افغانستان در چهارمین دیدار مرحله گروهی رقابت های قهرمانی آسیا در مقابل تیم قدرتمند تایلند تن به شکست داد و شانس صعود به مرحله یک چهارم نهایی رقابت ها را از دست داد.
تیم فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان از ساعت در چارچوب دیدارهای گروه A مسابقات به مصاف تایلند، میزبان رقابت ها رفت که با نتیجه ۸ بر ۱ مغلوب شد.
 
گل نخست این دیدار توسط جواد حیدری برای افغانستان به ثمر رسید، اما در ادامه تایلند ۸ بار موفق به باز کردن دروازه افغانستان شد تا کماکان به صدرنشینی در این گروه ادامه دهد.
 
به این ترتیب با توجه به پیروزی ۴ بر ۲ تیم فوتسال عراق در مقابل مالزی، شاگردان عبدالرزاق ممرک با ۶ امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماندند و از رسیدن به دور بعدی بازی ها باز ماندند.
در این گروه تیم های تایلند و عراق با ۱۲ امتیاز صعود خود را به مرحله بعدی قطعی کردند. فردا این دو تیم در آخرین دیدار این گروه برای مشخص کردن تکلیف تیم صدرنشین گروه به مصاف هم خواهند رفت.
 
تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان که دیروز در دیداری نزدیک مسابقه را به تیم عراق واگذار کرده بود، فردا در آخرین دیدار مرحله گروهی به مصاف بحرین خواهد رفت.
تیم فوتسال نوجوانان افغانستان با شکست مقابل تایلند حذف شد